Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz
2016’da zaten Perpan'ın göbeğinde olmamızdan ve bir çok güvenlik kamerası markası ile çalışmamızdan dolayı Avenir'in de desteği ile yola çıktık. Gayemiz güvenlik kamerasını herkesin rahatlıkla alabilmesini sağlamaktır. Elbette ki bu işin erbabı her ne kadar güvenlik kamerası işi yapanlar olsa da son kullanıcıya düşünmekteyiz. 

Kamera Sepeti ; 

Coşkun ALATAY ve Şahabettin YILDIRIM tarafında Avenir Güvenlik Kameralarını da arkasına alarak yola başlamıştır. Uygun fiyat, kaliteli ürünler gibi klasik satış taktiklerinin yanı sıra o özlediğimiz Esnaflık mantığı ile çalışmaktayız. Yani hem teknolojiyi hemde göreneklerimizi bir arada tutarak siz değerli müşterilerimize mümkün oldukça yardımcı olmaya çalışıyoruz. Her şeyden önce müşteri memnuniyeti gelir diyoruz. 
 


Zamanında teslim
Herkesin bildiği gibi Güvenlik Kamerasının ve elektroniğin merkezi olan Perpada olmamızın bize sunduğu avantajlardan biriside ürün temini konusunda kendimize güveniyoruz. Ve siparişleri genel olarak aynı gün kargolamaya çalışıyoruz. Çünkü herkesin zamanı aslında kıymetlidir. Ayrıca hızlı teslimat ile de İstanbul içine bir kaç saat sonrasında teslimat yapmayı hedeflemekteyiz. 
Güvenlik Kameralarında Kalite
Zaten Avenir güvenlik kameralarını sektördeki bir çok kişi bilir ki kalitesini söylemeye gerek yoktur. Kesinlikle birinci sınıf bir güvenlik kamerasını sizlere sunmayı hedeflemekteyiz. Ayrıca güvenlik kameralarında 2 yıl garanti altında satmaktayız. Yani tamamı ile tüketiciyi yani siz değerli müşterilerimizi korumaktayız. 
Uygun Fiyat
Belkide en önemli farklarımızdan biriside fiyat farkımız. Birinci elden son tüketiciye ürünleri ulaştırarak gayet uygun fiyatlar. Üstelik bayilere özel fiyatlar ile de sanki fabrikasında alıyormuşsunuz gibi davranabilirsiniz. Sattığımız bütün ürünler iyi fiyat politikası uygulamaktayız.  Tek sepet, tek kargo ücreti
Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile sizlere en uygun şartlarda ürün gönderiyoruz. Belirlediğimiz meblağdan sonraki alışverişlerinizde ücretsiz kargo imkanı sunuyoruz. 
 Güvenlik Kamerasında Her Türlü Ürünü Bulma Garantisi
Evet yanlış okumadınız. Sitemizde olsun yada olmasın her türlü ürünü size temin etme garantisi sunuyoruz. Marka gözetmemek (o ürünün farklı markası) koşulu ile makul ve geçerli her ürünü size bulma garantisi sunuyoruz. Lütfen bulamadığınız her türlü güvenlik kamerası veya parçaları için bizimle iletişime geçiniz.

Kamera Sepeti Bir Küp Ajans & Avenir Ortak iştirakıdır.